ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

ВІДКРИВАЮ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС: ЗАБЕЗПЕЧУЮ СЕБЕ, ПІДТРИМУЮ УКРАЇНУ, НАБЛИЖАЮ ПЕРЕМОГУ

26 липня 2022
61

ВІДКРИВАЮ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС: ЗАБЕЗПЕЧУЮ СЕБЕ, ПІДТРИМУЮ УКРАЇНУ, НАБЛИЖАЮ ПЕРЕМОГУ

Організація бізнесу

Якщо ви досвідчений підприємець, який мав успішний бізнес або початківець, який тільки мріє організувати власну справу, декілька порад стануть у нагоді при започаткування власної справи у Кривому Розу.

1.   Записатися на курси для початківців, у разі необхідності – для можливості  галузевої трансформації, отримати іншу консультацію з ведення бізнесу, трудових відносин можна в службі зайнятості. Записатися на прийом можна онлайн:  https://www.kmu.gov.ua/service/zapis-do-centru-zajnyatosti.

2.  Заходи щодо підтримки бізнесу:

2.1 для започаткування власної справи та масштабування бізнесу

https://business.diia.gov.ua;

2.2   в умовах війни  https://business.diia.gov.ua/wartime;

2.3   у місті діє Програма сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в м. Кривому Розі на 2017-2024 року;

2.4    відшкодування часткової компенсації відсоткових ставок кредитування за міською програмою при створенні  додаткових робочих місць і збереження існуючих в об’єктах м. Кривого Рогу.

3.       Державна  реєстрація фізичної особи-підприємця або юридичної особи за спрощеною процедурою здійснюється в будь-якому місті, незалежно від того, де знаходиться нерухомість, юридична особа чи ФО-П    https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop.

Документи для реєстрації можна подавати в електронній формі через електронну пошту або через інші засоби зв’язку. 

Для: ФО-П https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop, юридичної особи (крім громадських формувань і органів влади) https://cutt.ly/0yF8XB4.

4.  Пошук приміщення для провадження господарської діяльності:

4.1 через Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») https://viza.kr.gov.ua/, e-mail: [email protected], тел. 0-800-500-459 (безкоштовно);

4.1.1 на період дії воєнного стану звільнено від орендної плати суб’єктів господарювання, які використовують майно комунальної власності міста та скасовано плату за користування місцями розташування зовнішньої реклами;

4.2 для релокованих підприємств з інших регіонів України опрацьовано  можливість розміщення в придатних приміщеннях об’єктів комунальної власності міста (31,9 тис. кв.м площі комунальних об’єктів), добувної та переробної промисловості (50,9 га на території об’єктів) http://surl.li/cifux .

5.  Подання повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту подається через електронний кабінет платника податків на сайті  Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/  .

6.  Реєстрація реєстратора розрахункових операцій  http://surl.li/bjggh.

7. Отримання ліцензій, необхідних дозволів.

На порталі «Дія»   можна скористатися послугою  «єДекларація». Це документ, який на час воєнного стану замінить понад 300 дозвільних документів, необхідних для роботи підприємців. Оформлення єДекларації повністю безкоштовне.

Подати єДекларацію можуть:

• підприємці, у яких закінчився термін дії дозвільних документів до початку воєнного стану,

• підприємці, що планують вести діяльність, для якої необхідна ліцензія,

• підприємці, що в умовах війни змінили вид діяльності й починають вести діяльність, для якої потрібна ліцензія.

Перевірити, який саме документ дозвільного характеру потрібен для провадження господарської діяльності можна за посиланням http://surl.li/ccoaz.

Для того щоб подати єДекларацію необхідно авторизуйтеся на порталі https://diia.gov.ua за допомогою електронного підпису, заповнити онлайн-форму, вказавши, де планується працювати, вибрати дозвільний документ, який потрібен та підписати сформовану декларацію електронним підписом.

Для отримання послуги –  https://diia.gov.ua/services/yedeklaraciya.

8. Реєстрація потужностей операторів ринку http://surl.li/cible.

9. Пільговий кредит на здійснення підприємницької діяльності за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» https://privatbank.ua/business/5-7-9.

10.  Отримання грантів.

Відкриті гранти для підприємців, які допоможуть розпочати або продовжити власну справу:

Гранти для проєктів, що сприятимуть підвищенню обороноздатності та післявоєнній відбудові України. Розмір гранту до $ 35 000,  ініційований  Українським фондом стартапів спільно з Мінцифрою. Подати заявку можна за посиланням  http://surl.li/cdith.

Фінансування українських експортерів. Допомога для компаній, які через агресію рф потребують додаткового фінансування для реалізації експортних контрактів. Подати заявку можна за посиланням  http://surl.li/cdycr.

Безповоротні гранти до 250 000 грн у межах урядової Програми підтримки «єРобота» на розвиток власної справи.

Гранти у розмірі 20 тисяч гривень для внутрішньо-переміщених осіб: члени сімей ветеранів бойових дій, які мають свій бізнес та статус ВПО. Подати заявку на сайті veteranfund.com.ua  у розділі «Мікрофінансування бізнесу».

 

Важливо: вивчати кон’юнктуру місцевого ринку для адаптація професійної діяльності згідно з  потребами військового часу. 

Дивитися всі новини