15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Виконком Криворізької міської ради одним з перших отримав право здійснювати реєстраційні дії у період воєнного часу. Зареєструвати бізнес у Кривому Розі можна в «офісі послуг» за адресою: <strong>майдан Праці, 1.
фото
У Кривому Розі в умовах воєнного стану Центр «Віза» та його територіальні підрозділи продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Для зручності криворіжців, в головному офісі Центру (пл.Молодіжна,1) ведуть прийом заяв у рамках загальноукраїнської соціальної програми «Прихисток» для компенсації витрат власникам житла, котрі безкоштовно допомагають українцям з проживанням.
фото
У п’ятницю, 13 травня, на кладовищі «Центральне» відбулася церемонія прощання зі старшим бойовим медиком, сержантом ЗСУ, учасницею російсько-української війни Інною Миколаївною Дерусовою. Вона перша жінка – Герой України, якій це звання присвоєно посмертно. У церемонії взяли участь рідні, близькі, друзі, керівництво Військової адміністрації та Ради оборони Кривого Рогу.
фото
АЛГОРИТМ Компенсації витрат власникам приватних жилих приміщень житлового фонду, що пов'язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб
фото
Сьогодні в.о. міського голови - секретар міської ради Ю. Вілкул проінспектував роботу Паспортного офісу Центру «Віза» («Центр Дії») у Довгинцівському районі.
фото
Нотаріальні дії в умовах воєнного стану вчиняються з урахуванням особливостей, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 164.
фото
З 24.02.2022 року ДП "НАІС" тимчасово призупинило роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у зв"язку з чим у Центрі "Віза" ("Центр Дія" ) прийом документів з державної реєстрації нерухомості не здійснюється.
фото
В умовах воєнного стану Криворізький Центр адмінпослуг «Віза» та його підрозділи працюють у всі робочі дні тижня. Відновили роботу Паспортні офіси у Тернівському (вул. Короленка, 1А), Покровському (вул. Шурупова, 2), Саксаганському (вул. Володимира Великого, 32), Довгинцівському (вул. Дніпровське шосе, 11) та Центрально-Міському (вул. Староярмаркова, 44) районах.
фото
в Україні на період дії воєнного стану  дозволено  аптекам та їх структурним підрозділам здійснювати без рецепта лікаря відпуск та реалізацію лікарських засобів. 
фото
У Кривому Розі триває процес підготовки до перейменування вулиць, пов'язаних із державою-агресором росією та білоруссю. Нагадаємо, міська рада, створила тимчасову робочу групу, до складу якої увійшли керівники міськвиконкому та районів, представники громадськості, науковці та краєзнавці.