15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Планові ремонтні роботи на 07.05.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНЕССА БЛАГУН ТА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СВІТЛАНА ЛАВРЕНКО
фото
ПРОДУКТИВНІСТЬ РОБОТИ ОФІСІВ ПОСЛУГ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ КРИВОГО РОГУ У 2021 РОЦІ Станом на 01.05.2021
фото
На виконання доручень, наданих міським головою Костянтином Павловим щодо охоплення роз’яснювальною роботою стосовно неухильного дотримання трудового законодавства якомога більшої кількості фізичних осіб-підприємців та їх найманих працівників, фахівцями інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради упродовж квітня 2021 року здійснено 330 виходів до суб’єктів господарювання за адресами ведення їх господарської діяльності та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань легалізації найманої праці, порядку виплати заробітної плати тощо.
фото
11.05.2021 з 14.00 до 16.00 у Контакт-центрі 1520 відбудеться онлайн-прийом начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради Ірини Рижкової.
фото
КОНТАКТ-ЦЕНТР запрошує «відвідати» онлайн-прийом 11.05.2021 з 10.00 до 12.00, який проводитиме заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради по виконавчій роботі Андрій Кушнір.
фото
9 травня ми відзначаємо особливе, цінне для кожного з нас свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 182 нових випадків коронавірусної хвороби, 62 особи вже перебували у стаціонарі, 120 - амбулаторне лікування.
фото
Материнство – це велике диво, немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Безумовно народження дитини це велика радість, але разом з тим велика відповідальність. Перед молодими батьками постає купа запитань: як вчинити та куди звернутися, як скоротити тяганину з документам та більше часу присвяти своєму чаду. Враховуючи це Кривий Ріг один з перших міст в Україні впровадив послугу «єМалятко», яка уже 2-й рік успішно працює на користь маленьких криворіжців та враховує всі життєві обставини громадян.
фото
Державним реєстраторам Криворізького міськвиконкому довіряють суб’єкти господарювання вже п’ятий рік поспіль. Адже у нас надійно!