УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Шановні криворіжці! Задля вашої зручності нагадуємо «гарячі» телефони екстрених, комунальних служб, підприємств та відповідальних чергових виконкомів районних у місті рад
фото
Графік проведення онлайн - консультацій посадовцями виконкому Криворізької міської ради у липні 2021 року!
фото
Графік роботи віртуальних онлайн-приймалень районів у Контакт-центрі 1520 на липень 2021 року
фото
29.07.2021 ТА 30.07.2021 У КОНТАКТ-ЦЕНТРІ 1520 ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ПРИЙОМ З КЕРІВНИКАМИ УПРАВЛІНЬ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
фото
На липневій сесії міськради депутати підтримали пропозицію мера Костянтина Павлова та виділили кошти на зарплату працівникам міських дитячих лікарень, «інфекційки» та 5 поліклініки.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 4 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується - 96 пацієнтів, з них - 21 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 23 049. Летальних випадків (за весь період) по місту - 1225.
фото
Почесними донорами вважаються громадяни, які безоплатно здали 40 одноразових максимально допустимих доз крові або 60 одноразових максимально допустимих доз плазми крові, незалежно від часу їхньої здачі. Таким особам видається відповідне посвідчення і вручається нагрудний знак «Почесний донор України».
фото
07.07.2021 Олександром Пискуном, головою тимчасової робочої групи групи з питань поліпшення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та інших маломобільних громадян м. Кривого Рогу (надалі – Тимчасова робоча група), депутатом Криворізької міської ради, протестовано умови доступності для людей з інвалідністю, в тому числі на кріслах колісних та інших нозологій, під час проведення ремонтних робіт на міжквартальних дорогах та тротуарах мкр-ну 4-й Зарічний (Покровський район).
фото
Більше ніж 2 роки компенсація за проїзд автомобільним або залізничним транспортом один раз на рік до будь-якого пункту України і в зворотному напрямку громадянам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, 2, фінансується за рахунок коштів бюджету Криворізької міської територіальної громади.
фото
Кривий Ріг разом з іншими командами пілотних громад приймає участь у координаційній зустрічі «Локальні ініціативи – тривалі рішення» (м. Одеса), що проходить у рамках Проєкту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза 2».
фото
Фахівці інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради продовжують щоденно надавати всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства як роботодавцям, так і їх найманим працівникам безпосередньо на об’єктах, де застосовується використання найманої праці.
фото
Протягом тижня спостерігалися перебої у роботі електронної черги на вебпорталі Центру «Віза», що було пов’язано з проведенням технічних робіт по її функціональному вдосконаленню. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.