15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Планові ремонтні роботи на 25.02.2021
фото
Планові ремонтні роботи на 24.02.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
У місті Кривому розі у період з 15.02.2021 по 19.02.2021 видано 113 дозволів на порушення об’єктів благоустрою на час проведення ремонтних робіт
фото
У виконкомі Криворізької міської ради переконані: інформований – отже, захищений! Для юридичної особи обов’язковим є подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника, тому пропонуємо ознайомитись з основними аспектами.
фото
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНПИЦТВА ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІРИНА РИЖКОВА, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НАТАЛЯ СТРИГА
фото
Питання розвитку спорту було розглянуто сьогодні на сесії міськради. У міському бюджеті-2021 на підтримку спорту передбачено 143 млн грн. У тому числі, збережені робочі місця спортивних тренерів, передбачені муніципальні стипендії кращим спортсменам, а також місто забезпечує для криворізьких школярів безкоштовні заняття в ДЮСШ.
фото
Міська влада повністю підтримує людей в питанні автономного опалення, але для відключення від централізованого опалення діє єдиний для всієї України порядок, регламентований наказом Міністерства регіонального розвитку. Тобто, і для Кривого Рогу, і для Києва, і для будь-якого іншого міста порядок один і той же і він встановлений Урядом.
фото
Департамент розвитку інфраструктури виконком Криворізької міської ради інформує щодо планового виконання робіт дільницями озеленення КП «Сансервіс» КМР на 24.02.2021
фото
"Екологічний дайджест якості атмосферного повітря за січень 2021 року" – доступна онлайн узагальнена інформація на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" про якість атмосферного повітря, за результатами аналізу даних міських постів автоматичного спостереження.
фото
19 лютого 2021 року відбулися засідання постійних комісій міської ради, 24 лютого – пленарне засідання ІV сесії Криворізької міської ради VІІІ скликання. Пленарне засідання проводив міський голова Павлов К.Ю.
фото
Сьогодні ВАША DIGITAL «ВІЗА» нагадає про мобільні застосунки «Ваш Центр «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», які завжди з Вами в кишені у форматі 24/7.