УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СВІТЛАНА ОХОТНІКОВА, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛЕННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕГ КУРБАТОВ
фото
Графік проведення онлайн - консультацій посадовцями виконкому Криворізької міської ради у жовтні 2021 року!
фото
Графік роботи віртуальних онлайн-приймалень районів у Контакт-центрі 1520 на ЖОВТЕНЬ 2021 року
фото
КОМЕНТУЄ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСТЯНТИН МУРАШКО
фото
Планові ремонтні роботи на 22.10.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
Сьогодні, на жовтневому засіданні виконкому міськради підтримано рішення в.о. міського голови Юрія Вілкула щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Для мешканців тариф на тепло не буде змінюватися, а застосовуватиметься на тому ж рівні, що й минулого опалювального сезону – 1701 грн/1Гкал, незважаючи на обґрунтовані розрахунки теплогенеруючих підприємств, за якими тарифи на тепло для криворіжців у зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії мали б були підвищені на 31% і складати в середньому 2228 грн / Гкал
фото
Сьогодні на засіданні виконкому міської ради Секретарем міської ради - в.о. міського голови Юрієм Вілкулом підведено підсумки рейтингування ефективності виконання райвиконкомами окремих повноважень, делегованих міською радою, у ІІІ кварталі 2021. Саме рейтингування органів місцевого самоврядування запроваджено Костянтином Павловим з початку цього року та стало потужним поштовхом в роботі посадовців. Оцінювалась робота за 19 показниками, їх перелік затверджено рішенням виконкому міськради.
фото
Шановні замовники послуг! З 25.10.2021 року консультування з питань реєстрації бізнесу буде здійснюватися державним реєстратором у Флагман-офісі Центру «Віза» («Центр Дії»): пл. Молодіжна, 1 (робоче місце № 12) – таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконкому Криворізької міської ради!
фото
Зручна і доступна онлайн інформація у сфері надання послуг безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для мешканців м. Кривого Рогу та Криворізького району.
фото
Одним із основних завдань Центру «Віза» («Центр Дії») завжди було створення зручних та доступних умов для отримання адміністративних, інших публічних послуг суб’єктами звернень. От і сьогодні, на засіданні виконкому міської ради ухвалено рішення з питань діяльності Центру, яке стосується таких важливих моментів:
фото
(коментує департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради)