ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Чи готовий мій паспорт? Ви запитуєте – ми відповідаємо!

18 січня 2022
60

Наголошуємо, що про готовність будь-якої послуги  Центр «Віза» («Центр Дії») інформує замовників смс-повідомленням. Також, перевірити  стан виконання послуг не виходячи з дому можна самостійно через вебпортал  Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») на головній сторінці  у вікні  «Перевір стан документу/справи» без авторизації або авторизуватися зручним способом (Електронний підпис, Bank ID, Дія ID, «Картка Криворіжця») та детально переглянути інформацію по усім Вашим зверненням (номер справи, дата, назва послуги та стан звернення, адреса об’єкта, планова дата виконання, результат) у розділі «Мій кабінет».

Також, протягом усього часу оформлення паспорта можна перевіряти стан його оформлення на сайті Державної Міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua у розділі «Перевірка стану оформлення документа».

В залежності від того, на якій стадії оформлення перебуває паспорт, статус оформлення може бути різним.

Якщо статус документу буде наступного змісту:

–          це означає що, паспорт готовий до видачі та знаходиться у паспортному офісі Центру «Віза» («Центр Дії»), куди подавалися документи.

Отже, якщо Ви отримали СМС-повідомлення про готовність паспорта  – запишіться до адміністратора Центру «Віза» («Центр Дії») та отримайте готовий документ.

Нагадуємо, що у період карантину Центр «Віза» («Центр Дії») працює та видає готові паспорти виключно за попереднім записом.

Записатися на прийом до адміністратора можна декількома способами, скориставшись:

1)     чат-ботами у Viber або Telegram:

 

 

2)  вебпорталом Центру «Віза» («Центр Дії») за посиланням https://cutt.ly/snUJdZ7;

3)     мобільним застосунком «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»);

4)  або QR-кодами:

  • мобільного застосунку «Попередня реєстрація»  

 

  • попередньої  реєстрації через вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії»)

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС! 

 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»):
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/

Дивитися всі новини