ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Центр «Віза» («Центр Дії») інформує: ПРИЗУПИНЕНО надання послуг з ОДНОЧАСНОГО оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

13 травня 2024
49

10 травня 2024 завершився  термін реалізації експериментального проекту, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 №541 щодо одночасного оформлення  паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Тож, з 11 травня 2024 до законодавчого урегулювання  Центром «Віза»  припинено надання паспортних послуг з  одночасного оформлення:

  • паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
  • паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон одному з батьків, а також паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитині/дітям, яка/які не досягла/не досягли 14-річного віку;
  • паспорта громадянина України одному з батьків та паспорта громадянина України для виїзду за кордон дитині/дітям, яка/які не досягла/не досягли 14-річного віку.

Послуга з одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта/паспортів громадянина України для виїзду за кордон була  дуже популярною та зручною для українців.

З часу запровадженням експериментального проекту щодо можливості одночасного оформлення паспортів у Центрі «Віза»  нею скористалося – 2859 криворіжців та гостей міста, які оформили: 2859 ID-карток та 2731 закордонний паспорт.

Враховуючий попит та ефективність  зазначеної послуги Верховною Радою  9 травня цього року прийнято законопроект про внесення змін до Закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», яким законодавчо закріплено можливість одночасного оформлення паспортних документів. Цей закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.

 

                                          

Центр “Віза” (“Центр Дії”) – #Ваша довіра – наш досвід!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

e-mail: [email protected],

https://viza.kr.gov.ua/     

Дивитися всі новини