ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Центр «Віза» («Центр Дії»): послуги з видачі посвідчень водія поновлено!

12 квітня 2022
46

Інформуємо про поновлення прийому замовників для обміну посвідчення водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів.

Що змінилося в умовах воєнного стану?

1.Заміна посвідчення водія для громадян, які за законом мають право виїзду за межі України та тим, хто залучається до оборони.

2.Скасовано надання медичної довідки щодо придатності до керування транспортним засобом при заміні, втраті або викраденні посвідчення водія.

Для отримання послуги з видачі посвідчення водія  необхідно звернутись до Головного офісу Центру «Віза» (пл. Молодіжна, 1) та подати такий пакет:

  • документ, що посвічує особу (у разі відсутності в зазначених документах відомостей про зареєстроване місце проживання внутрішньо переміщені особи додатково подають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання);
  • документ з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та/абл номером паспорта);
  • документи, що підтверджують зміну персональних даних особи (у разі потреби);
  • платіжні документи (платіжні доручення, квитанції).

Перелік документів, які необхідні для реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу можна переглянути на вебпорталі Центру «Віза» у розділі «Послуги»/Транспорт»/«Реєстрація»

Прийом замовників у Центрі здійснюється за попередньою реєстрацією на прийом.  На сьогодні  це найпростіше зробити  зателефонувавши  на «Гарячу»  лінію Центру «Віза» («Центр Дії») 0-800-500-459, яка працює щоденно з 8:00 до 16:30, у посиленому режимі та у вихідні дні.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

Дивитися всі новини