ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Центр «Віза» («Центр Дії») вітає з Міжнародним днем сім’ї. Цікавинки з Реєстру Криворізької міської територіальної громади

10 травня 2024
38

Міжнародний день сім’ї святкується 15 травня в Україні з 2024 року під назвою «День сім’ї». Засновано це свято в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу.

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Упродовж 2024 року, 281 сім’я нашого міста зареєструвала місце проживання своїх новонароджених дітей, що на 27 малюків більше за відповідний період минулого року.

Так, станом на 01.05.2023 зареєстровано 254 дитини: з них 141 хлопчик і 113 дівчаток. А за відповідний період 2024 року зареєстровано 281 дитину: з них 156 хлопчиків і 125 дівчаток.

Цікавий факт що найстаршому татусю, який реєстрував місце проживання своєї донечки виповнилося 62 роки, а наймолодшій матусі – 16 років.

При реєстрації місця проживання близнюків в Інгулецькому районі виявилося, що в їх родині мама і бабуся мають співпадіння імені, по батькові і прізвища, тому в родині їх називають Оксана «мала» і Оксана «велика». А ще в  нашому місті є дівчата, які мають не тільки однакове ім’я, по батькові, прізвище, а й дату народження, одна зареєстрована в Саксаганському районі, а інша в Інгулецькому.

У Саксаганському районі в цьому році багатодітна родина зареєструвала місце проживання своєї тринадцятої дитини і другого онука. Найстаршій виповнилося – 27 років, а наймолодшому лише три тижні – це не тільки радісна подія для цієї сім’ї, але й для всього міста.

Зустрічаються непоодинокі випадки, коли новонароджених донечок називають на честь батька, що дуже зворушливо саме у цей нелегкий для країни час, найпопулярніші цього року: Олександр – Олександра (5), Владислав – Владислава (3), Віталій-Віталіна (3), Андрій – Андріана (2).

Шановні криворіжці і гості міста! У День сім’ї бажаємо Вам домашнього затишку і тепла, нехай сімейне вогнище сяє іскорками радості та доброти, ласкавих слів і красивих вчинків. Бажаємо всім сім’ям дочекатися своїх синів, татусів, чоловіків, братів, дідусів з буремного військового життя і потонути в теплих родинних обіймах!

«Міцна сім’я – міцна держава»

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
e-mail:
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

Дивитися всі новини