ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

ЦЕНТР «ВІЗА» («ЦЕНТР ДІЇ»): ВИТЯГ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ

26 серпня 2022
33

Для підтвердження реєстрації місця проживання дитини у будь-яких організаціях і установах потрібен Витяг з реєстру територіальної громади.

Витяг про реєстрацію місця проживання дитини до 18 років можна отримати в паперовій формі в офісах Центру «Віза» (Центр «Дії») виконкому Криворізької міської ради (надалі – Центр «Віза») у сфері реєстрації місця проживання за зверненням одного з батьків або законного представника (опікун тощо), що подали свій паспортний документ, свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує повноваження законного представника (рішення про встановлення опіки тощо).

Крім того, діти віком 14-18 років можуть самостійно звернутися до Центру «Віза» для отримання Витягу про реєстрацію свого місця проживання зі своїм свідоцтвом про народження або паспортом. Також вони можуть отримати Витяг в електронній формі на Порталі Дія після проходження електронної ідентифікації та автентифікації.

Адміністратори Центру «Віза» допоможуть отримати Витяг через Портал Дія на місці для самообслуговування в головному офісі за адресою: м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, буд. 1 та офісах послуг Центру «Віза», які працюють з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:30, з технічною перервою з 12:30 до 13:00 за адресами:

Тернівський район: вул. Короленка, 1А, каб. 127;

Покровський район: вул. Шурупова, 2, каб. 114, 115, 116, 117;

Саксаганський район: вул. Володимира Великого, 32, каб. 112;

Довгинцівський район: вул. Дніпровське шосе, 14;

Центрально-Міський район: вул. Староярмаркова, 44;

Металургійний район: вул. Галатова, 2;

Інгулецький район: просп. Південний, 1; вул. Гірників, 19.

Прийом замовників здійснюється за попереднім записом.

Записатись на прийом можна відсканувавши QR-коди:

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»): 

e-mail: [email protected]

https://viza.kr.gov.ua

Дивитися всі новини