ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

ЦЕНТР «ВІЗА» («ЦЕНТР ДІЇ»): ЯК ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ З РЕЄСТРУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ?

15 вересня 2022
41

Смерть близької людини – те, з чим змиритися важко, нестерпно боляче, але життя вирує і вносить свої корективи. Перед рідними постає питання оформлення спадщини. Нотаріус з’ясовує ряд відомостей, серед них – інформацію про останнє місце реєстрації померлої особи.   

Тож, як отримати такі відомості?

Завдяки підписаному Меморандуму про взаємодію між виконкомом Криворізької міської ради та Південно-Східним міжрегіональним управлінням юстиції отримання відомостей з лютого 2021 року стало можливим без залучення замовників за схемою «Електронний запит – Електронна відповідь» та дозволило громадянам відмовитись від паперових довідок і зекономити свій час. Так, за цей час кількість  нотаріальних запитів  у порівнянні з 2021 роком зменшилась на 75%.

Реєстр Криворізької міської територіальної громади ведеться з 2018 року, тож інформацію про осіб, які померли до 2018 року він не містить. Таку інформацію можна отримати безкоштовно за нотаріальним запитом, надісланим за адресою: пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50101, або на електронну адресу департаменту адміністративних послуг ([email protected]).

Нагадуємо, що в умовах воєнного стану офіси реєстрації місця проживання фізичних осіб працюють з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:30, з технічною перервою з 12:30 до 13:00 за адресами:

Тернівський район: вул. Короленка, 1А, каб. 127;

Покровський район: вул. Шурупова, 2, каб. 114, 115, 116, 117;

Саксаганський район: вул. Володимира Великого, 32, каб. 112;

Довгинцівський район: вул. Дніпровське шосе, 14;

Центрально-Міський район: вул. Староярмаркова, 44;

Металургійний район: вул. Галатова, 2;

Інгулецький район: просп. Південний, 1; вул. Гірників, 19.

Прийом замовників здійснюється за попередньою реєстрацією. Записатись на прийом можна, відсканувавши QR-коди:

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза» «Центр «Дії»:

https://viza.kr.gov.ua/,

 [email protected]

 

Дивитися всі новини