ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Центр «Віза» та Центр «ЯМАРІУПОЛЬ»: повертаємо маріупольців до життя разом

29 серпня 2022
41

Центр «Віза» («Центр Дії») не припиняв своєї діяльності жодного дня під час воєнного стану, адже ми всі розуміємо як важливо забезпечити  доступність адміністративних, інших публічних послуг, зокрема і для вимушено переміщених осіб, які прибули до Кривого Рогу.

29.08.2022 впроваджено новий формат плідної співпраці Центру «Віза» з Центром «ЯМАРІУПОЛЬ», відкритому у Кривому Розі 4 серпня, що надаватиме підтримку більше як 2000-м маріупольців, які оселились у нашому місті.

Сьогодні мобільні адміністратори Центру «Віза» разом з представниками виконавчих органів міської ради, медичних закладів міста здійснювали прийом та консультування у Центрі «ЯМАРІУПОЛЬ». Питання, які хвилювали маріупольців стосувались відновлення втрачених документів, отримання соціальних виплат, соціального захисту та оформлення документів членів сімей  загиблих, осіб з інвалідністю у наслідок війни, соціального захисту дітей, формату освіти у новому навчальному році 2022/2023.

Крім того,  медики ЦПСМД №4 провели бажаючим вакцинацію від COVID.

Секретар міської ради – в.о. міського голови, який відвідав Центр, доручив службовцям органів місцевого самоврядування міста здійснювати такі робочі виїзди системно, і з керівництвом Центру  «ЯМАРІУПОЛЬ» узгоджено, що 2-й четвер місяця – Центр «Віза» працює для маріупольців.

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
[email protected]

http://viza.kr.gov.ua

Дивитися всі новини