ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

«Гаряча» лінія Центру «Віза»: з чим звертаються під час воєнного стану

13 травня 2024
35

«Гаряча» лінія Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії»)  створена для консультування з питань надання адміністративних послуг  та жодного дня не припиняла своєї роботи під час воєнного стану.  Всі дзвінки на номер 0-800-500-459 – БЕЗКОШТОВНІ. Оператори уважно аналізують тематику звернень та проводять роз’яснення з актуальних питань на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») та офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

З початку року операторами вже опрацьовано 8890 вхідних дзвінків.

Одне з топ-питань за кількістю звернень – паспортні питання. Тож, вкотре надаємо роз’яснення.

Для оформлення паспортів громадянина України у формі ID–картки та для виїзду за кордон можна звертатися як до територіальних підрозділів Державної міграційної служби у м. Кривому Розі (працюють з вівторка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, у суботу з 8.00 до 15.45), так і до паспортних офісів Центру «Віза» («Центр Дії»). 

Звертаємо увагу, що на сьогодні  через законодавчу неврегульованість тимчасово не можливо  одночасно оформити паспорт громадянина України та паспорт  для виїзду за кордон (постанова КМУ від 07.05.2022 №541  «Про реалізацію експери-ментального проекту щодо  одночасного оформлення  (у томі числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон»).

Оформити або обміняти біометричний паспорт громадянина України  можна незалежно від зареєстрованого місця проживання.

На другому місці за кількістю звернень – питання щодо реєстрації місця проживання та отримання витягу про реєстрацію місця проживання.

Для отримання вищезазначених послуг слід звертатися до відділів реєстрації місця проживання фізичних осіб управління з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради, що розташовані у всіх районах міста,  незалежно від місця розташування житла, у якому потрібно  «прописатися».

Витяг надається за зверненням особи або її законного представника з поданням наступних документів:

– особи старше 14 років – паспортний документ та картку платника податків (РНОКПП);

– діти до 14 років – свідоцтво про народження та картку платника податків (РНОКПП) дитини (за наявності).

Також, можна  самостійно замовити витяг про місце проживання в електронній формі – засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг на порталі або застосунку  Дія.

Для цього:

– зайдіть у застосунок Дія або авторизуйтесь на порталі Дія;

– натисніть «Послуги» – «Довідки та Витяги» – «Витяг про місце проживання»;

– виберіть, для кого хочете отримати документ для себе, чи для дитини;

– сформувати витяг та завантажити його в PDF-форматі.

Витяг надається безоплатно і має однакову юридичну силу як у паперовому вигляді, так і в електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що в головному офісі  Центру «Віза» («Центр Дії»)  пл. Молодіжна, 1  (зала 3, робоче місці 42) приймає фахівець архівного відділу. З понеділка по п’ятницю є можливість отримати  архівні довідки соціально-правового характеру, якщо підприємство ліквідовано. В архівному відділі виконкому зберігаються дані щодо ліквідованих підприємств, установ та організацій, які діяли (зареєстровані) в м. Кривий Ріг.

Звертаємо увагу, що прийом замовників послуг у Центрі «Віза»  («Центр Дії») під час дії воєнного стану  здійснюється лише за ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ або скориставшись  QR-кодами  (за посиланням – https://cutt.ly/LGGucwq). 

Важливо! Якщо Ви не можете додзвонитися на «Гарячу» лінію Центру «Віза» («Центр Дії»), є можливість звернутися до Контакт-Центру виконкому Криворізької міської ради за телефонами 15-20 (з мобільного оператора «Київстар») та (056) 499-15-20 (з інших мобільних операторів).

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
https://viza.kr.gov.ua

e-mail: [email protected]

Дивитися всі новини