ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Інформація Військової адміністрації Кривого Рогу

28 лютого 2022
36

Переконливе прохання до криворіжців під час війни не використовувати на вікнах люмінесцентні лампи  

Наразі в соціальних мережах доволі багато інформації, що ворог використовує спеціальні мітки на дахах та дорогах, а також люмінесцентні лампи в вікнах будинків для орієнтировки своїх військових частин під час атак та обстрілів мирних українських міст.

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул на нараді з керівниками підрозділів Збройних Сил України, Нацгвардії України, батальйонів територіальної оборони та підрозділів міськвиконкому сказав:

«Я вдячен криворіжцям за те, що вони уважно та пильно стежать за появою міток на дахах та дорогах і знищують їх або телефонують до поліції. Також, для того, щоб підвищити безпеку, прохання до всіх: під час війни не використовувати або не ставити на вікнах люмінесцентні лампи. Я розумію, що деякі використовують їх для того, щоб зігріти розсаду, проте зараз реально йдуть військові дії… Впевнений, що криворіжці з розумінням поставляться до цього, адже у нас спільна мета – витримати та перемогти. Я дякую всім за єдність, яку демонструє Кривий Ріг».

Дивитися всі новини