ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Інформує військова адміністрація м.Кривий Ріг. Підсумки минулої доби

27 лютого 2022
57

26 лютого створено Криворізьку військову адміністрацію.  Розпорядженням голови обласної військової адміністрації В. Резніченком  начальником військової адміністрації Кривого Рогу призначено Вілкула Олександра Юрійовича. Заступником з координації всіх військових підрозділів, Національної гвардії та тероборони військової адміністрації Кривого Рогу призначено командира  в/ч 3011 полковника  Білоусова Володимира Леонідовича. Сформовано перший батальйон – Сіньковський Юрій Олександрович, тероборони міста.

О.Вілкул: «Наразі формується ще два батальйони тероборони. Ми значно зміцнили оборону міста. Це стосується і кількісного складу людей, і важкого озброєння, і БТРів, ми зміцнилися танками. Ситуація значно покращилася. Місто працює стабільно, працюють усі системи енерго-, газо-, водозабезпечення. Нам чітко зрозумілий запас продуктів, які є в магазинах, які є на складах, які є на підприємствах, що виробляють продукти. Є необхідний запас і медикаментів, і крові в лікарнях. Працює шпитальна база. Місто функціонує нормально. Ще раз звертаюся до всіх криворіжців! Дотримуватися серйозної пильності, про будь-які підозрілі питання повідомляємо на 102, на гарячу лінію 1520, не піддаємося чуткам, не піддаємося паніці. Ми працюємо»

В.Білоусов: «Хочу запевнити громадян міста в тому, що Національна гвардія, підрозділи Збройних Сил України готові до оборони та захисту міста. Великий круг проблем вирішено і колосальний обсяг робіт виконано підрозділами та громадянами міста. Дякую!»

Ю.Сіньковський: «Ще раз впевнився, що наша нація не переможна. За добу зібрати батальйон, отримати зброю, боєприпаси, техніку і зайняти бойові позиції, мабуть не зможе жодна армія в світі. Ще раз переконався, що криворіжці – це особлива, скажімо так каста, тому що, більше ніж ми, так нашу землю не любить ніхто. Тому я впевнений – перемога буде за нами!Переконаний, що ми зламаємо ворога, якби нам тяжко не було!»

Дивитися всі новини