ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Кривий Ріг не лише всебічно підтримує військових, а й допомагає сім’ям захисників – у Туреччині оздоровляться родини криворізьких нацгварційців – героїв Маріуполя

19 вересня 2022
35

За особистої ініціативи Олександра Вілкула та підтримки Військової адміністрації Кривого Рогу організована поїздка у Туреччину для близьких бійців, які захищали Маріуполь – нацгвардійців Криворізької бригади.

З початку війни життєдіяльність міста перебудована на потреби та вимоги військового стану. У пріоритеті – забезпечення обороноздатності міста, підтримка військових, їх оснащення й, звичайно, допомога мирному населенню, переселенцям, людям з особливими потребами, уразливих соціальних категорій й сім’ям наших захисників.

Так, для проходження курсу морально-психологічної адаптації до Туреччини виїхали рідні, дружини та діти криворізьких нацгварційців – героїв Маріуполя.

Полковник Олександр Пискун зазначив: «За сприяння начальника Військової адміністрації  Олександра Вілкула, відправляємо родини нацгвардійців, які виконували  військові завдання у Маріуполі, на відпочинок до Туреччини. Це – наш святий обов’язок, підтримати  родини героїв Маріуполя, які  стали на захист України».

Таке оздоровлення вкрай потрібне та важливе для сімей військових. Родини перебуватимуть у Туреччині протягом місяця.

«Для нас ця подорож неочікувана. Моя родина приємно вражена та дуже вдячна Військовій адміністрації міста і військовій частині за таку поїздку. Це не лише можливість відпочити, не чути сирен, відволіктися, а й морально відновитися», – сказала дружина військовослужбовця, удова Юлія.

Анастасія Сокуренко, дружина військовослужбовця додала: «Я вдячна Військовій адміністрації міста та військовій частині за те, що ми з дитиною відпочинимо хоч на деякий час  від війни».

Від початку повномасштабного вторгнення рф Військовою адміністрацією Кривого Рогу було перевезено до Польщі, Чехії, Великобританії, Туреччини, Німеччини та інших країн 75% криворізьких дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях та під опікою задля їх безпеки.

Зокрема, було відправлено до Австрії вихованців та співробітників двох Центрів соціально-психологічної реабілітації та Будинок дитини, а вихованців дитбудинків сімейного типу та дітей з прийомних родин разом з опікунами – до Туреччини.

Також за сприяння міської влади та Військової адміністрації Кривого Рогу було організовано поїздку дітей із серйозними вадами здоров’я до Німеччини, безкоштовне оздоровлення школярів у м. Яремче в санаторії «Прикарпатський»

Окрім соціального блоку, Військовою адміністрацією надається необхідна допомога військовим. Це – закупівля необхідної амуніції, спецобладнання, машин, карет швидких, приладів нічного бачення, біноклів, квадрокоптерів, будівельних матеріалів та ще сотень різних позицій – від  пошиття форми, бронежилетів до забезпечення харчуванням та медикаментами.

 

Дивитися всі новини