15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини: ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

   23 лютого 2021
ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНЕССА БЛАГУН, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕТЯНА КРІПАК

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ 

ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІНЕССА БЛАГУН

 

  • Чи маю я право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті?

 

Сьогодні правом безоплатного проїзду у Кривому Розі користуються особи пільгових категорій (учасники бойових дій, особи з інвалідністю, пенсіонери за віком, ветерани війни, діти з багатодітних сімей та інші).

З 1 січня 2020 року отримали право безкоштовного проїзду в місті учні, які здобувають середню освіту в закладах освіти міста та студенти, які здобувають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу чи вищу освіту в закладах освіти міста за денною формою навчання.

А з 1 січня поточного року, на підставі транспортної картки, надано право безкоштовного проїзду працівникам установ і закладів освіти, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я комунальної форми власності та соціальним робітникам територіальних центрів міста.

 

  • Чи позбавляє права на безкоштовний проїзд відсутність «Картки криворіжця»?

 

Відсутність «Картки криворіжця» не позбавляє права на безкоштовний проїзд мешканців пільгових категорій, але в умовах дії автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) підтвердити та зареєструвати свою їздку в транспорті без «Картки криворіжця» неможливо, оскільки саме картка виконує функцію електронного квитка. Прикладаючи «Картку криворіжця» в транспорті  до транспортного терміналу мешканці реєструють свою їздку в АСОП і саме ця їздка обліковується в системі.

 

  • Чи можна оформити «Картку криворіжця» онлайн ?

 

Оформлення «Картки криворіжця» онлайн можливо на сайті «Портал криворіжця» за вебадресою https://kpcep.dp.ua/.

 

  • Чим відрізняється транспортна картка від «Картки криворіжця»?

 

«Картка криворіжця» – це персоніфікована багатофункціональна електронна картка, що є матеріальним носієм персональних даних її володільця й підтримує додатки та функції, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки, й інших інформаційних сервісів і послуг.

Транспортна картка – це знеособлена електронна картка, яка виконує лише функцію електронного квитка.

 

 

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ

ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕТЯНА КРІПАК

 

 

  • Щодо безоплатного проїзду у міському комунальному транспорті працівників закладів освіти місті

 

З метою соціальної підтримки мешканців міста, надання якісних ефективних послуг з перевезення пасажирів міським громадським транспортом, забезпечення функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду, міська рада вирішила з 01.05.2021 упровадити пілотний проєкт «Безоплатний проїзд у міському комунальному транспорті загального користування на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця» для мешканців міста, зареєстрованих (облікованих) у Кривому Розі».

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, як учасник запровадження багатофункціональної електронної «Картки криворіжця» буде забезпечувати оформлення та видачу на безоплатній основі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця» працівникам закладів освіти та надавати роз’яснення з питань її функціонування.

Працівникам закладів освіти «Картка криворіжця» буде оформлюватися безпосередньо в закладі. Разом з тим, можна самостійно звернутися в територіальні підрозділи Центру «Віза» або через офіційний сайт Центру електронних платежів за посиланням https://kpcep.dp.ua/.