15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини: ВІДПОВІДАЮТЬ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИВОРІЖЦІВ ДО КОНТАКТ-ЦЕНТРУ 1520

   24 лютого 2021
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРГІЙ СИРОТЮК, В.О. НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МІСТА ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МАРИНА ДРОННІКОВА

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ  ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕРГІЙ  СИРОТЮК

 * Щодо пільгового проїзду осіб з інвалідністю ІІІ групи у громадському транспорті.

 Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», та від 16.08.1994 №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. №354» право на безплатний проїзд у міському пасажирському транспорті мають пенсіонери за віком та інваліди (у тому числі і особи з інвалідністю ІІІ групи).

У разі якщо Ви стали свідком порушення водієм правил перевезення пасажирів, необхідно записати, або запам’ятати номер маршруту, реєстраційний номер транспортного засобу, дату порушення та надати ці відомості безпосередньо до роботодавця цього водія, тобто перевізника маршруту (контактні дані знаходяться в салоні кожного транспортного засобу), або в письмовому вигляді до управління транспорту та телекомунікацій (м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1).

Також, можна звернутися до Контакт-центру за коротким номером 15-20.

* Щодо притягнення до відповідальності порушників карантинних обмежень у громадському транспорті.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236 на усій території України з 19 грудня по 28 лютого встановлено карантин та введено певні обмеження, у тому числі в міському електричному (трамвай,  тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення.

Перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, без спец пропусків у звичайному режимі та за умови наявності у пасажирів        засобів індивідуального захисту (зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно).

Відповідно до діючого законодавства України, основний контроль за  дотриманням карантинних обмежень перевізниками міста Кривого Рогу та         його мешканцями покладено на Національну поліцію та  Національну гвардію.

* Щодо роботи приміських автобусних маршрутів.

Згідно ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт» виконком Криворізької міськради здійснює організацію регулярних пасажирських перевезень лише на міських автобусних маршрутах загального користування.

На міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), - на обласні державні адміністрації.

У разі виникнення необхідності вирішити будь-яке питання щодо роботи приміського маршруту, необхідно звертатися до управління транспорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 2., тел. +380 (56) 770 90 09.

 

В.О. НАЧАЛЬНИКА  УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МІСТА ВИКОНКОМУ  КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МАРИНА ДРОННІКОВА

 

  • Про виявлення безхазяйного нерухомого майна, яке розташоване поруч з житловими будинками, об’єктами освіти, культури тощо

           Статтею 335 Цивільного кодекса України передбачено, що безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації. Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

У місті Кривому Розі  для врегулювання вказаного питання та недопущення руйнування безхазяйного нерухомого майна  розроблено Регламент проведення  процедур виявлення, взяття на облік, передачі, використання безхазяйного та відумерлого нерухомого майна у м. Кривому Розі, затверджений рішенням міської ради від  26.09.2018  №3039, зі змінами.

Цим  Регламентом передбачено, що виконкоми районних у місті рад самостійно або за повідомленнями фізичних та юридичних осіб забезпечують  виявлення нерухомого майна, що не має власника або власник якого невідомий. Після одержання   інформації або даних про відсутність власника безхазяйного нерухомого майна  виконкоми районних у місті рад забезпечують збереження безхазяйного нерухомого майна, у тому числі шляхом укладання договорів відповідального зберігання з фізичними та юридичними особами, а  також надають до  виконкому Криворізької міської ради підтвердні документи   про відсутність власника нерухомого майна.

Після проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та присвоєння поштової адреси  відбувається постановка на облік безхазяйного нерухомого майна в  управлінні з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради, а також   розміщення   оголошення в друкованих  засобах масової інформації та мережі Інтернет.

Після спливу  року від дня взяття на облік безхазяйного нерухомого майна подається  заява  до суду про передачу об’єкта до комунальної  власності територіальної громади міста Кривого Рогу в особі Криворізької міської ради.

         Після отримання рішення суду  безхазяйне нерухоме майно за рішенням міської ради  приймається до комунальної власності міста, на підставі  чого можливо в інтересах територіальної громади міста в подальшому здійснювати правочини  щодо  володіння, користування, розпорядження зазначеним  майном згідно з чинним законодавством України.