УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини: «Зелене світло» Центру «Віза» інформує

   22 вересня 2021
З квітня 2021 року в Україні оформлення посвідчень водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів здійснюється на нових бланках міжнародного зразка. Але у зв’язку з відсутністю бланкової продукції, дані послуги в Центрі «Віза» тимчасово не надаються.

З квітня 2021 року в Україні оформлення посвідчень водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів здійснюється на нових бланках міжнародного зразка. Але у зв’язку з відсутністю бланкової продукції, дані послуги в Центрі «Віза» тимчасово не надаються. Про перебої в постачанні бланкової продукції від Державного Підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна», повідомив виконком Криворізької міської ради 04.08.2021 начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області Вячеслав Білявський.

Про відновлення роботи сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» Центру «Віза» буде повідомлено на веб-порталі http://viza.kr.gov.ua.

Центр «Віза» традиційно інформує про зміни у законодавстві для того, щоб Ви, шановні замовники, разом з нами завжди тримали руку на пульсі подій.

15 вересня 2021 року, під час засідання Кабінету Міністрів України було внесено зміни до деяких постанов, а саме:

-  забезпечено право на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС;

-   запроваджено отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку.

Найближчим часом, замовивши обмін або заміну посвідчення водія онлайн, громадяни, за бажанням, зможуть отримати його за допомогою національного оператора поштового зв’язку або кур’єром. Послуга буде реалізована за допомогою Електронного кабінету водія та за стосунку Дія. Такі нововведення мінімізують контакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отримання документів в період пандемії, а також значно заощадять час витрачений на відвідування сервісних центрів МВС. Проєкт реалізується у співробітництві з Міністерством цифрової трансформації та ДП  “Інфотех”.

Зміни торкнулися і постанови, що регламентує вартість адміністративних послуг. Тепер ціна за послугу з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів усіх категорій становитиме єдину ціну – 200 грн, а послуга з відповідального зберігання номерних знаків – 9 грн за добу.

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/