УКР
15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Планові ремонтні роботи на 22.09.2021
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
У Кривому Розі із дводенним робочим візитом перебуває Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) Таня Байєр. І перша зустріч поважної гості відбулася з в. о. міського голови Юрієм Вілкулом.
фото
З квітня 2021 року в Україні оформлення посвідчень водія та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів здійснюється на нових бланках міжнародного зразка. Але у зв’язку з відсутністю бланкової продукції, дані послуги в Центрі «Віза» тимчасово не надаються.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 75 нових випадків коронавірусної хвороби. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікується – 648 пацієнтів, з них – 57 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус – 23 741. Одужало – 32.
фото
За час діяльності будь-якої юридичної особи можуть відбуватися безліч змін, в тому числі й зміна видів економічної діяльності (КВЕД). Нагадуємо, будь-які зміни щодо суб’єкта господарювання обов’язково мають бути зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань!
фото
ДО 10 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ВІДОМОСТІ ПРО СТРУКТУРУ ВЛАСНОСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТА АКТУАЛІЗУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань!
фото
Графік проведення онлайн - консультацій посадовцями виконкому Криворізької міської ради у жовтні 2021 року!
фото
Щосереди ВАША DIGITAL «ВІЗА» розповідає про сучасні електронні сервіси Центру «Віза», доступні кожному мешканцю міста. Сьогодні нагадаємо про мобільні застосунки «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», які завжди з Вами в кишені.