15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
«Гаряча» лінія Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») вже більше 4-ох років працює для замовників послуг та мешканців Криворізької громади і ні в період пандемії, не під час воєнного стану не припиняла консультування та продовжує працювати в штатному режимі (понеділок-п’ятниця з 8:00 до 16:30). Всі дзвінки на номер 0-800-500-459 для мешканців – БЕЗКОШТОВНІ. Оператори уважно аналізують тематику звернень та постійно проводять роз’яснення з актуальних питань, інформація щодо яких також розміщується на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») та офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.
фото
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 24.06.2022 № 722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану», яка встановлює особливості здійснення реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану.
фото
Хто має право отримати компенсацію за прихисток внутрішньо переміщених осіб?
фото
За декілька днів на заняття зареєструвалися вже понад 800 криворіжців. Всі заняття безкоштовні.
фото
29.06.2022 року набрали чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 року №209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану», яка визначає особливості проведення реєстрації бізнесу та нерухомості у воєнний час.
фото
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 01 липня 2022 року збільшується для основних соціальних і демографічних груп населення і становитиме прожитковий мінімум для: • дітей віком до 6 років – 2 201 грн. • дітей віком від 6 до 18 років – 2 744 грн. • працездатних осіб – 2 600 грн. • осіб, які втратили працездатність – 2 027 грн.
фото
Розпочав роботу додатковий канал зв’язку гарячої лінії Мінінтеграції з кризових питань для громадян, які перебувають за кордоном або на тимчасово окупованих територіях. Якщо у вас відсутній мобільний зв'язок, а є лише доступ до інтернету, ви можете залишити повідомлення або зателефонувати через мобільний застосунок WatsUpp/Telegram/Viber за номерами +38(096)0788483 (цілодобово).
фото
Ми розуміємо, що сьогодні, як ніколи, наші замовники послуг розраховують на нашу підтримку. Центр «Віза» («Центр Дії») продовжує забезпечувати надання адміністративних та інших публічних послуг і під час воєнного стану. Нагадуємо, що прийом документів та видача результатів послуг, як у Головному офісі, так і у його територіальних підрозділах здійснюється за попереднім записом до електронної черги.
фото
Україна переживає важкі часи, і кожен повинен працювати на своєму фронті заради перемоги. Виконують свої повноваження у воєнний час і державні реєстратори Криворізького міськвиконкому. Сьогодні, 01.07.2022, традиційно відзначають День державного реєстратора України – ця дата пов’язана з тим, що саме в цей день 2004 року набрали чинності Закони України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».