15 20

тільки зв'язок "Київстар"

(056) 499 15 20

усі оператори, у т.ч. стаціонарного зв'язку

Наші новини

фото
Планові ремонтні роботи на 22.04.2021
фото
На стадіоні «Спартак» провели робочу нараду для контролю перебігу реконструкції. «Реконструкція стадіону «Спартак» — приклад того, яких результатів можна досягти, об’єднавши зусилля Стратегії мера Кривого Рогу Костянтина Павлова та центральної влади в особі Президента в рамках Програми «Велике будівництво», — сказав заступник міського голови Сергій Мілютін.
фото
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ СЕРГІЙ СИРОТЮК
фото
Припинено подачу питної води. Виконуються невідкладні аварійні роботи!
фото
У Кривому Розі впроваджуються передові медичні технології профілактики та лікування пацієнтів з інфарктом Міокарду. Для криворіжців це безкоштовно.
фото
По Кривому Рогу за минулу добу зареєстровано 190 нових випадків коронавірусної хвороби: 54 особи - вже перебували у стаціонарі, 136 - амбулаторно. З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікуються - 4422 пацієнта, з них - 160 не мешканці міста. Загальна кількість подолавших вірус - 14 607. За добу - 389. Летальних випадків (за весь період) по місту - 672. За добу - 13: 6 жінок та 7 чоловіків (60+/80+), ковід на тлі серцево-судинної патології та порушення обміну речовин. В інфекційній лікарні - 180 пацієнтів.
фото
Департамент розвитку інфраструктури виконком Криворізької міської ради інформує щодо планового виконання робіт дільницями озеленення КП «Сансервіс» КМР на 22.04.2021
фото
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» від 29 березня 2021 року було внесено зміни до Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року №553 (надалі – Порядок).
фото
20.04.2021 представники інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради прийняли участь у Zoom-конференції міст обласного значення, модераторами якої були заступник Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та експерт Асоціації міст України Назар Миколюк.
фото
Відтепер майбутній пенсіонер має можливість не відвідуючи сервісних центрів і не виходячи з дому подати документи на призначення пенсії за віком. Що для цього потрібно? Усього 3 кроки.
фото
Дозволи на перевезення бувають двох видів, це: • дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; • погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
фото
Спортивні майданчики – електронний інформаційний ресурс з актуальною інформацією про спортивні об’єкти для проведення корисного дозвілля, зайняття спортом та підтримки здорового способу життя.