ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

О.Катриченко: Через те, що, згідно законодавства, середньодобова температура зовнішнього повітря в Кривому Розі три дні перевищує +8℃, опалювальній сезон закінчиться в п’ятницю, 1-го квітня

31 березня 2022
35

Заступник мера Кривого Рогу Олександр Катриченко провів робочу нараду щодо роботи підприємств теплогенерації міста та завершення опалювального сезону 2021/2022.

На котельні КПТМ «Криворіжтепломережа» він зустрівся з працівниками підприємства. «Від імені керівництва міста дякую всім комунальникам за те, що навіть в умовах війни у криворіжців було тепло в домах. Ви працюєте в посиленому режимі 24/7, не тільки забезпечуючи місто теплом, а й допомагаєте зміцнювати оборону Кривого Рогу. Необхідно розпочати відповідні роботи до завершення цього опалювального сезону. А на наступний день розпочати підготовку до наступного», – сказав Олександр Катриченко.

Згідно законодавства, закінчення опалювального сезону відбувається тоді, коли три доби поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищує +8℃.

«29 березня середньодобова температура зовнішнього повітря була +9,5℃, 30 березня +10℃. Якщо сьогодні температура зовнішнього повітря перевищить 8℃, то в 00:00 першого квітня в місті Кривий Ріг завершиться опалювальний сезон, крім лікарень зі стаціонаром та пологових будинків», – сказав Катриченко.

Дивитися всі новини