ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

О. Вілкул: Відсьогодні у Кривому Розі проїзд у комунальному транспорті безкоштовний не лише для мешканців міста, а й для усіх – в тому числі військових, переселенців, жителів Криворізького району

27 квітня 2022
29

Як повідомив начальник  Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, таке рішення було одноголосно підтримане депутатами Криворізької міськради на черговій сесії міськради.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив: «Вже більше двох місяців наші військові мужньо тримають оборону Кривого Рогу. Так, у нас кожного дня лунають сигнали повітряної тривоги, однак завдяки героїзму та відвазі наших захисників місто та його мешканці мають можливість нормально, з урахуванням вимог воєнного часу, жити, ходити на роботу. Стабільно працює вся інфраструктура, у тому числі і комунальний транспорт.

Військова адміністрація міста надає всю необхідну підтримку нашим частинам – від спецзасобів, техніки, бронежилетів, форми, будматеріалів до оргтехніки. Сьогодні на сесії прийнято рішення про безкоштовний проїзд у муніципальних тролейбусах, трамваях та автобусах не лише для мешканців міста, а й для усіх –  в тому числі військових, переселенців, жителів Криворізького району. Важливе воно для переселенців, адже люди приїздять до нас з окупованих територій не завжди навіть маючи при собі речі першої необхідності. Тому, там де можемо – допомагаємо людям у цей час військових випробувань».

Комунальні тролейбуси, трамваї, автобуси, швидкісний виходять на маршрути з 05.00 години ранку до 23.00 години. Приватні перевізники працюють з 06.00 до 20.00. Зі зрозумілих причин, автобусів і маршруток працює зараз значно менше.

Нагадаємо, що з 1 травня 2021 року жителі Кривого Рогу безкоштовно користуються громадським транспортом з Карткою криворіжця.

Дивитися всі новини