ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

О. Вілкул: З початку війни, з 24 лютого, в Кривому Розі народилося 391 немовля

30 березня 2022
43

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу провів нараду щодо роботи під час воєнного стану Перинатального центру та пологових будинків міста

«Криворізький Перинатальний центр було відкрито в 2011 році завдяки Олександру Вілкулу, який тоді очолював Дніпропетровську область. Криворізький Центр став першим в Дніпропетровській області та Україні сучасним перинатальним медичним закладом другого рівня. В Центрі надається високоякісна медична допомога матерям та новонародженим, у тому числі, новонародженим, які народилися з вагою від 500 грам», – сказала головний лікар Ніна Бобровник.

У мирний час Центр обслуговував Кривий Ріг та Криворізький район, до складу якого нещодавно ввійшли 5 районів Дніпропетровської області – Широківський, Апостолівський, Софіївський, П’ятихатський та Криворізький райони. Зараз медичний заклад обслуговує і жінок, що переїжджають до нашого міста з зон бойових дій.

«З початку війни у Кривому Розі народилася 391 дитина – 195 хлопчиків та 196 дівчаток. Це і криворіжці, і ті, хто до нас змушений був евакуюватися, коли орки розбили пологові будинки в Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Харківській та Київській областях. Є жінки, які приїхали та стали на облік, є ті, що вже народили.

Я особисто контролюю, щоб у всіх наших медичних закладах і особливо в пологових будинках вистачало і медикаментів, і всього іншого. Наш персонал працює дуже самовіддано, всі лікарі на місці, майже ніхто не виїхав. Я думаю, що все буде добре. Життя продовжується! Раз діти народжуються – життя продовжується!», – сказав начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

Дивитися всі новини