ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Олександр Вілкул: Об’єднуємо криворіжців у всьому світі для захисту рідного міста та перемоги України

25 серпня 2022
40

Виходець з Кривого Рогу Андрій Молчинський, який навчається у Стенфордському університеті (США), залучив інших студентів та громадян Америки для того, щоб надати допомогу Кривому Рогу. Молчинській разом з американськими студентами, яких він запросив до нашого міста, передав начальнику Військової адміністрації міста Олександру Вілкулу три машини «Швидкої допомоги», рації та прилади нічного бачення.

Начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул зазначив: «Військова адміністрація міста робить все можливе для захисту рідного міста та допомоги нашим військовим частинам. Для цього ми використовуємо не лише бюджетні, а і позабюджетні кошти. Крім того, ми вибудовуємо відносини з міжнародними організаціями та нашими криворіжцями, які живуть за кордоном. Сьогодні це ще один приклад нашої співпраці. Ми робимо все, щоб криворіжці у всьому світі об’єднались заради захисту рідного міста та перемоги України».

Андрій Молчинський, криворіжець і студент Стенфордського університету сказав: «Від імені нашої місії ми раді передати ці автомобілі криворіжцям. Сподіваємося, що ці машини врятують життя багатьох відважних чоловіків і жінок. Я з Кривого Рогу. Багато років я був далеко, але роки мого становлення пройшли тут, в районі ПівдГЗК. Я надзвичайно вдячний за підтримку багатьох іноземних донорів, які віддали свої тяжко зароблені гроші нашій місії. Я також вдячний, що деякі з цих донорів приїхали з Канади та США в Україну, щоб особисто доставити карети «Швидкої допомоги» жителям Кривого Рогу під час війни. Ми вдячні нашим партнерам Ukrainian Freedom Fund, British-Ukrainian Aid, Ukrainian Student Association at Stanford та багатьом іншим донорам, зокрема корпоративним донорам, таким як компанія Mistplay.Український дух надихає. Український дух переможе! Слава Україні!».

На початку війни Українська студентська асоціація Стенфордського університету за ініціативи Молчинського вже передала гуманітарний медичний вантаж одній із криворізьких лікарень на декілька сотен тисяч доларів.

Студент університету Джонса Гопкінса Джонатан Кайл, який брав участь у зборі коштів та доставці автомобілів «Швидкої» до Кривого Рогу, сказав: «Ми багато знаємо про Кривий Ріг, ми захоплені тим, що ви зробили і як ви героїчно захищаєтесь. Ми приїхали для того, щоб побачити це наживо. Допомога посилиться, тому що американці щиро хочуть допомогти вашому місту і так само як і ви, очікують на перемогу України!».

Дивитися всі новини