ПОТРІБНО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ПАСІКУ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЦЕНТРУ«ВІЗА»(«ЦЕНТР ДІЇ»)
Якщо Ви бджоляр, маєте пасіку, проживаєте у Криворізькій територіальній громаді та бажаєте її зареєструвати — Вам потрібно звернутися до Головного офісу Центру або до будь-якого територіального підрозділу
для подачі заяви.
Згідно діючих нормативних документів суб’єктам господарювання у галузі бджільництва необхідно знати, що:
– пасіка повинна бути зареєстрована за місцем проживання фізичної особи, або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях, або сільських, селищних, міських радах одноразово в рік заснування пасіки;
– реєстрація здійснюється безкоштовно на підставі заяви (ст.13 ЗУ №1492-III «Про бджільництво»);
– реєстрація пасіки здійснюється після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
– відомості про суб’єкта господарювання автоматично вноситься до електронного реєстру паспортів пасік.
Що потрібно для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта пасіки
Реєстрація пасіки проводиться на підставі заяви про видачу ветеринарно-санітарного паспорта пасіки фізичної чи юридичної особи, незалежно від форм власності.
У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей.
Отримати паспорт пасіки у день звернення
Реєстрація потужностей здійснюється на безоплатній основі. Оператору ринку необхідно лише подати заяву до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей та детальну інформацію про вид діяльності.
Для реєстрації пасіки необхідно:
Заповнити заяву про реєстрацію пасіки.
Надати належним чином засвідчену копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, отриманого в територіальному органі Держпродспоживслужби.
Звернутись до Головного офісу Центру або найближчого територіального підрозділу за місцем проживання фізичної особи або місцезнаходженням юридичної особи, що займається бджільництвом, із заявою та копією паспорта.
Реєстрація пасіки здійснюється в день звернення. У разі перевезення (кочівлі) пасіки на територію іншого органу місцевого самоврядування власник пасіки або уповноважена ним особа інформують про це дані органи самоврядування. Інформація повинна бути надана засобами електронного зв’язку або в письмовій формі не пізніше, ніж за два календарних дні до перевезення (кочівлі) пасіки на їх територію.
У разі припинення діяльності пасіки власник або уповноважена ним особа протягом десяти календарних днів письмово інформують орган місцевого самоврядування за місцем реєстрації пасіки.
Ми працюємо для Вас!
#ВсебудеЦНАП!
Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:
e-mail: viza@kr.gov.ua