ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

У Кривому Розі продовжується щеплення від COVID – місто отримало чергову партію вакцин Pfizer та CoronaVac. Усі криворіжці та переселенці можуть зробити безкоштовні щеплення

27 вересня 2022
32

Місто отримало централізовано чергову партію вакцини проти COVID-19. Це – майже 10 тисяч доз Pfizer та 3760 доз CoronaVac. На цих вихідних було щеплено майже 600 чоловік.

З урахуванням того, що місто мало залишок CoronaVac – майже 2,5 тисячі доз, то на разі, в наявності є понад 6 тисяч доз CoronaVac. Це вакцина поряд з іншими визнана світовою медичною спільнотою і враховується в усіх внутрішніх і зовнішніх сертифікатах.

Стосовно Pfizer, то із отриманих майже 10 тисяч доз на цих вихідних щеплення даною вакциною зробили майже 600 мешканців.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул зазначив:

«Безумовно, всі наші зусилля максимально сконцентровані на боротьбу з ворогом. Однак, ми не маємо втрачати пильність і на іншому фронті – медичному. Адже, COVID ніхто не відміняв, він нікуди не подівся. Тож, кожен повинен подбати про своє здоров’я та своїх близьких і зробити щеплення. Необхідна для цього вакцина у місті є. Це вакцини Pfizer та CoronaVac, що відмінно зарекомендували себе в усьому світі. Для отримання щеплень мешканцям потрібно звернутися до своїх Центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання, де вони отримають всю інформацію».

Також, на цьому тижні одним із напрямків буде проведення вакцинації внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в місцях компактного проживання. Тому, кожний центр первинної медико-санітарної допомоги буде акцентовано проводити щеплення саме цієї категорії.

У Кривому Розі першу дозу вакцини отримали вже майже 552 тисячі чоловік.

Другу дозу, тобто, завершили вакцинацію – 249 тисяч криворіжців.

Бустерну першу дозу вакцинації отримали 44 тисячі жителів.

Крім того, звертаємо увагу, що зараз зняті обмеження на проведення 4 дози – (другого бустера) для осіб віком 60+. Тож, всі, хто бажають зробити другу бустерну дозу можуть це зробити.

 

Дивитися всі новини