ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

У Кривому Розі відбувся міський фізкультурно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – активна сім’я»

13 травня 2024
35

11 травня, у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою першою леді Оленою Зеленською, до Міжнародного дня сімї, 7 активних родин з кожного району міста позмагалися в естафетах та конкурсах.

Кожна родина з радістю взяла участь у спортивних конкурсах на швидкість та спритність, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та психоемоційного розвантаження.

На першій сходинці – родина Ляпота з Покровського району, яка поїде представляти Кривий Ріг на обласних родинних змаганнях. До трійки лідерів також увійшли Тернівський та Довгинцівський райони.

У Кривому Розі проживає 190 тисяч сімей, з них більше 40 тисяч – це молоді сім’ї. Майже в 4 тисячах багатодітних сім’ях виховується більше 13 тисяч дітей. Вже п’ятий рік поспіль багатодітні сім’ї міста отримують з бюджету Криворізької територіальної громади матеріальну допомогу на кожну дитину в сумі 1 тис. грн для вирішення соціально-побутових питань. В цьому році, станом на початок травня, на матеріальну допомогу виділено вже 440 багатодітним сім’ям. Щороку в травні проводяться міські акції для сімей різних категорій з нагоди Міжнародного дня сім’ї, Дня матері та Дня міста.   

Завдяки Збройним силам України місто має змогу збільшувати кількість спортивних змагань, починаючи від спортивних клубів, районних і закінчуючи всеукраїнськими. Так, на сьогоднішній день  у місті проведено151 змагання, з яких 76 районного, 62 міського, 10 обласного та 3 всеукраїнського рівнів, в яких взяли участь понад 6 тисяч криворіжців.

Дивитися всі новини