ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

УВАГА! Криворізька міська влада рекомендує Громадським організаціям, бізнес-асоціаціям та суб’єктам господарювання Криворіжжя надати пропозиції щодо дерегуляції умов ведення бізнесу

13 квітня 2022
30

        Громадські організації, бізнес-асоціації та суб’єкти господарювання м. Кривого Рогу у термін до 19 квітня поточного року мають можливість надати пропозиції щодо дерегуляції умов ведення бізнесу на електронні адреси [email protected], [email protected], [email protected]. У листі-пропозиції необхідно зазначити опис проблеми, що виникає, можливі шляхи вирішення, а також суб’єкт та сферу регулювання.

       Зазначені ініціативи будуть враховані Міністерством економіки Україні, Державною регуляторною службою та державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» при запровадженні і виконанні заходів з підготовки дорожньої карти щодо вирішення критичних проблем бізнесу, оновлення Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності.

      Наразі під час воєнного стану Урядом вжито ряд заходів щодо спрощення відкриття та подальшого ведення бізнесу зокрема через додаток Дія. Також для бізнесу на час війни  продовжено терміни дії дозволів на підприємницьку діяльність.

Дивитися всі новини