ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

УВАГА! НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ – ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ

18 вересня 2023
17

      Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці деякі категорії громадян мають право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

      На підставі ваучера здійснюються перепідготовка за робітничою професією; підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

     Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Поточна максимальна вартість-це     26840,0 грн. Оплачує ваучер фонд загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

        Більш детальну інформацію щодо визначення поняття «ваучер»; осіб, які мають право на отримання ваучера; порядку його отримання та необхідних для цього документів, розміщена за посиланням:dcz.gov.ua/storinka/vauchery/навчання/ваучери

 

Контакти інспекції з питань праці та зайнятості

департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради:

тел: 067 838 38 39, (0564) 92 02 24

 

Департамент соціальної політики

Дивитися всі новини