ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Ю. Вілкул: Криворізькі медики та вся медична галузь міста працюють стабільно, забезпечені всім необхідним

07 квітня 2022
47

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду з медпрацівниками в одній із лікарень міста.


У Кривому Розі створено та працює госпітальна база для надання медичної допомоги бійцям, розгорнута необхідна кількість ліжок. Є все необхідне обладнання, медперсонал, у повному обсязі лікарські засоби, у тому числі, знеболювальні та весь необхідний матеріал, медичний розчин та інше. Створено запас донорської крові та її компонентів. У достатній кількості є й кисень. Також, відпрацьована система для безперебійного електропостачання. Медики прийняли декілька тисяч тон вантажу (обладнання, медикаменти, засоби гігієни, перев’язувальні матеріали та продукти харчування). Окрім екстреної медичної допомоги пацієнти мають змогу отримати консультації суміжних спеціалістів (терапевтів, ЛОР, невропатологів) та психологічну підтримку.

«У Кривому Розі, навіть в складних умовах сьогодення, з боку міської влади постійно триває системна підтримка медичних закладів. Амбулаторії та лікарні стабільно працюють і забезпечені всім необхідним. Створений стратегічний запас необхідних медикаментів: анальгетиків, перев’язувальних матеріалів, антисептиків, тощо. Я вдячний лікарям, медсестрам, всім медпрацівникам за вашу безцінну працю – ви рятуєте життя нашим солдатам, у цей тяжкий воєнний час віддано та мужньо, часто навіть ризикуючи власним життям, надаєте невідкладну медичну допомогу пораненим, надійно тримаєте «медичний фронт», – наголосив Юрій Вілкул.

Наприклад, у п’ятій лікарні за останній рік відновлено всю систему киснепостачання на 60 точок, повністю відновлено медичну апаратуру для клінічної лабораторії, закуплено сучасний рентген-апарат та всі необхідні апарати для фіксації травматологічних хворих.

«Щороку в стаціонарних відділеннях нашого закладу лікується понад 7 тис криворіжців. Крім того, майже 105 тисяч хворих звертаються до поліклініки з різних питань. Завдяки підтримці міста вже другий рік у нас вдало працює відеоендоскоп, який дозволяє проводити дослідження шлунково-кишкового тракту та відеобронхоскопія дихальних шляхів. Лікарі за допомогою нового сучасного апарату УЗД обстежують органи черевної порожнини, судини та суглоби. Нещодавно лікарня отримала офтальмологічний апарат, що допомагає виявляти форми захворювання очей на ранніх стадіях»,- підкреслила генеральний директор міської лікарні №5.

 

«Зараз, в умовах воєнного стану, медзаклад на 100% готовий для надання медичної допомоги. Весь медичний персонал морально стійкий, готовий працювати і вдень і вночі, ми укомплектовані всім необхідним. Після нашої перемоги є плани на майбутнє лікарні. В першу чергу – це утеплення та облицювання хірургічного корпусу та корпусу поліклініки. І ми віримо, що це буде!»,- зазначила директор лікарні.

Дивитися всі новини