ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Ю. Вілкул: Місто продовжує підтримувати криворіжців. З 6 травня розпочалась друга у цьому році «хвиля» видачі безкоштовних продуктових наборів

09 травня 2024
37

У Кривому Розі, паралельно, з ще не завершеною першою «хвилею» видачі безкоштовних продуктових наборів, було прийнято рішення розпочати наступну «хвилю».


Починаючи з 22 квітня видано вже 33 500 наборів.  А з початку повномасштабної агресії видано більш ніж   595 тисяч  наборів.

У 2024  році буде видано близько 300 тисяч продуктових наборів.


В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду у Центрально-Міському районі щодо організації роботи пунктів надання допомоги та процесу видачі проднаборів.

«У квітні цього року розпочалась перша «хвиля» видачі продуктових наборів, яка триває й зараз. А з 6 травня ми розпочали ще одну «хвилю». За цей період 10 тис. криворіжців коштом міського бюджету отримали проднабори. І ми не зупиняємося, будемо й надалі підтримувати людей, особливо тих, хто зараз знаходиться у скрутному становищі. Зараз продукти отримують криворіжці з мінімальною пенсією, військовослужбовці зі статусом учасника бойових дій та воїни-інтернаціоналісти, військові з інвалідністю та інші категорії. Взагалі, цього разу ще 19 категорій, а це понад 37 тисяч сімей криворіжців будуть з продуктовою допомогою»,- зазначив Юрій Вілкул.


Видача проднаборів здійснюється у всіх районах міста через 25 стаціонарних пунктів. Для мешканців віддалених мікрорайонів організовуватиметься виїзне обслуговування, до малорухомих громадян та самотніх криворіжців виїжджатимуть за місцем їх перебування.


У Центрально-Міському районі працює 4 пункти видачі продуктових наборів, в яких відбувається їх видача для 10 тис. криворізьких сімей. З квітня 2024 року в районі вже видано понад 5 тис. наборів.


Слова вдячності за увагу та таку необхідну турботу сказав Олександр Троценко. Чоловік має статус чорнобильця. Він підкреслив: «Керівництво міста робить велику справу. В умовах війни не зменшено жодної соціальної пільги. У нас дуже велика соціальна програма з підтримки АТО, чорнобильців, осіб з інвалідністю. Я багато їздив у Київ, Дніпро, Харків, зустрічався з колегами і вони дивувалися, що у нас є така соціальна програма. Ми вдячні міській владі та Раді оборони міста за турботу та продуктову допомогу. Це говорить про те, що про людей не забувають».


Дивитися всі новини