ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Ю. Вілкул: У Кривому Розі не зважаючи на воєнний час забезпечена вчасна виплата пенсій та всіх соціальних і грошових допомог криворіжцям

31 березня 2022
43

Місто забезпечує вчасну виплату всіх соціальних та грошових допомог, які передбачені міською Програмою соцзахисту і немає жодної заборгованості по пенсійним виплатам.

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з працівниками Пенсійного Фонду України, які забезпечують стабільну роботу державного органу у Кривому Розі.

«У період воєнного стану у місті соціальний захист криворіжців на особливому контролі. Ми робимо все, щоб наші мешканці почувалися соціально захищеними. Ми не зупинили й не скоротили жодну з видів матеріальної допомоги, пільг і компенсацій для містян, які передбачені міською Програмою соцзахисту. Наразі, у місті злагоджено працюють усі соціальні служби. Співробітники Пенсійного фонду теж роблять все, щоб навіть в складних умовах воєнного стану жителі вчасно отримали свої пенсійні виплати. Дякую за вашу працю – за вчасні нарахування та виплати пенсій»,- зазначив Юрій Вілкул.

У воєнний час Кривий Ріг підтримує своїх мешканців, передбачено 50 різних видів матеріальної допомоги, пільг і компенсацій для містян. Також, тільки у березні, в рамках Програми соцзахисту понад 2,5 тисяч криворіжців отримали допомогу з міського бюджету. На це з міського бюджету спрямовано 13,7 млн грн. Крім того, у місті стабільно проводяться пенсійні виплати.

«На сьогодні ми не маємо жодної заборгованості. Виплата пенсій за березень проведена своєчасно. Фінансування пенсій березня відбувалось раніше ніж передбачено графіками виплат пенсій., як по банківським установам так і поштовим відділенням. Проблемних питань по виплатах пенсій не виникало. Хочу зазначити, що виплатні відомості на квітень 2022 року вже сформовані та передані до банківських установ та поштових відділень. Всі питання будуть вирішені вчасно та всі мешканці нашого міста отримають належну інформацію», – підкреслила Лариса Сітанська начальник відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №12 управління обслуговування громадян ГУПФУ в Дніпропетровській області.

Наразі, мешканці міста обслуговуються без прив’язки до місця проживання, як безпосередньо у приміщеннях Фонду , так і дистанційно: за телефонами «гарячих ліній» або через вебпортал Пенсійного фонду.

Додатково:

Надаємо номери телефонів “гарячих ліній”:

Довгинцівський район  (068) 769 64 71

Інгулецький район (098) 569 47 16. Металургійний район (068) 891 88 80

Покровський район (067) 626 24 52. Тернівський район (067) 626 24 53

Саксаганський район (067) 501 85 97. Центрально-Міський район (067) 501 82 93.

Обслуговування громадян в сервісних центрах Пенсійного фонду проводиться з 8.00 до 17.00.

Дивитися всі новини