ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Ю. Вілкул: У Кривому Розі, під час воєнного стану, фармацевти самовіддано «воюють» на своєму фронті, задля здоров’я та життя наших людей

17 вересня 2022
50

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, в. о. міського голови Юрій Вілкул привітав працівників фармацевтичної промисловості, провізорів та працівників аптечної мережі міста з професійним святом та вручив міські нагороди.


«Професія фармацевт – надзвичайно важлива й відповідальна. І ті з вас, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізовує, всі ви виконуєте найважливіше завдання сьогодення. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні. Сьогодні чисельна армія фармацевтів самовіддано «воює» на своєму фронті, задля здоров’я та життя наших людей. В цей складний для нашої країни час, ви продовжуєте працювати з усією притаманною вам відданістю, не шкодуючи сил.

На початку війни, разом з Військовою адміністрацією ви добре спрацювали для створення необхідного запасу медичних товарів та ліків, який постійно поповнюється і розподіляється відповідно до потреб конкретного медзакладу. Зараз лікарні забезпечуються необхідними медпрепаратами та матеріалами, у тому числі – для надання допомоги пораненим солдатам та мирним жителям інших громад, які потрапили під обстріли ворожих військ. Саме від результатів вашої роботи залежить, якісне та ефективне лікування та надання першої медичної допомоги»,- зазначив Юрій Вілкул.

У Кривому Розі з перших днів введення воєнного стану комунальне підприємство «Фармація» включилось в допомогу військовослужбовцям. Працівники самотужки зібрали понад 7,5 тис медичних аптечок першої допомоги для військових, виготовляли дезінфікуючи засоби та передали на передову нашим захисникам. Крім того, з початку російського вторгнення, коли розпочався повний «обвал» доступності лікарських засобів, не було своєчасних доставок життєво необхідних ліків – гормони, інсуліни, антибіотики, знеболюючі. Також, «Фармація» стало центром координації роботи зі створення резерву ліків – отримує і зберігає гуманітарну медичну допомогу від Міжнародних благодійних фондів та країн Євросоюзу.

Крім того, не стоять осторонь від створення необхідного запасу ліків в місті і 120 операторів фармацевтичного ринку різних форм власності від яких працюють більше 200 аптек та аптечних пунктів.

«І хоча ситуація в Україні та у Криворізькому районі залишається напруженою, місто живе та працює. З початку війни наше підприємство перейшло на посилений режим роботи, у зв’язку з тим, що необхідно було у короткі строки забезпечити й військових і населення міста медикаментами. Ми вдячні Військовій адміністрації та керівництву міста за виділення необхідних коштів для швидкого реагування і закупівлі медикаментів, перев’язувальних засобів для лікувальних закладів міста і для населення міста в цілому. Робота у цьому напрямку триває, кожного місяця наші фахівці аналізують та визначають, які препарати потрібно закуповувати в першу чергу, аби не виникало їх дефіциту», – сказав Олександр Клітний, директор КП «Фармація».

Очільник міста подякував фармацевтам за важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя та побажав здоров’я, благополуччя, родинного затишку, мирного неба і найскорішої Перемоги.

Дивитися всі новини