ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Ю. Вілкул: В умовах воєнного стану місто підтримує мешканців, які потребують особливої турботи. У березні матеріальну допомогу отримають 1285 дітей з 366 багатодітних родин

30 березня 2022
52

Це – одноразова матеріальна допомога у розмірі 1000 грн, що виділяється на кожну дитину, у березні її отримають 1285 дітей.

«Зараз, в умовах воєнного стану, така підтримка життєво необхідна для сімей і, безумовно, вона буде продовжена. Кошти на це у бюджеті ми заклали. У лютому матеріальну допомогу отримали 148 багатодітних родин, у березні вона буде виплачена 366 сім’ям. Прийом заявок від багатодітних батьків продовжується до 1 грудня», – наголосив Ю. Вілкул.

Для оформлення матеріальної допомоги батьки мають звернутися до райвиконкомів до комітетів і відділів у справах сім’ї та молоді або прийти на прийом, що кожного вівторка проводяться у районних управліннях праці та соцзахисту, там також присутні і фахівці відділів та комітетів у справах сім’ї та молоді.

В умовах воєнного часу у Кривому Розі жодну з виплат міського бюджету за Програмою соціальної підтримки не скорочено і не скасовано. У березні передбачено 50 різних видів матеріальної допомоги, пільг і компенсацій для містян. На це з міського бюджету спрямовано 13,7 млн грн.

Дивитися всі новини