ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Ю. Вілкул: Я вдячний нашій молоді, яка залишилися у місті та допомагає нам захищати Кривий Ріг

12 квітня 2022
50


З перших днів війни Військова адміністрація Кривого Рогу залучає представників молодіжного виконкому до великої спільної роботи зі зміцнення оборони міста, підтримки мешканців, а також тих, хто вимушено переїхав до Кривого Рогу з інших областей України. Із юнаками та дівчатами, які роблять свій внесок у наближення  Перемоги, зустрівся в.о. міського голови – заступник Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул.

У Кривому Розі діє вісім молодіжних виконкомів: міський та сім районних. До їх складу входять студенти вищих навчальних закладів, а також закладів профтехосвіти.

У розмові із юнаками та дівчатами Юрій Вілкул підкреслив: «Ви є головним стратегічним ресурсом нашого рідного Кривого Рогу. Дякую вам за те, що ви не покинули місто у цей нелегкий час та разом з усіма, кожний за своїм напрямком, максимально допомагаєте місту жити та працювати. Кривий Ріг дуже швидко зі звичного мирного життя буквально за декілька тижнів перейшов на рейки воєнного часу – режиму захисту і оборони. Військова адміністрація міста об’єднала молодь, волонтерів, підприємців, громадські організації, промислові підприємства, всіх небайдужих криворіжців навколо великої роботи – разом, працюємо задля нашої Перемоги!».

Представники молодіжного виконкому, студентські ради, працівники вишів плетуть захисні сітки, долучилися до роботи у міському Центрі прийому біженців. Для підтримки малозабезпечених, багатодітних родин, одиноких матерів, які самостійно виховують дітей з інвалідністю, переселенців разом з Департаментом  сім’ї, молоді та спорту Криворізької міської ради молодь доставляє продуктові набори, придбані коштом міського бюджету.

Ярослав Бачурін розповів, що багато молоді працює в створеному в структурі Військової адміністрації Кривого Рогу напрямку забезпечення. До його складу увійшли фахівці міськвиконкому та волонтери, які ще с 2014 року займалися допомогою українській армії та всім криворіжцям, які брали участь в АТО/ООС.

«Коштом міського бюджету місто забезпечується продуктами та медикаментами. Що стосується амуніції – бронежилетів, касок, берців, розвантаження, тепловізорів, квадрокоптерів та іншого необхідного нашим захисникам, то це закуповується виключно за приватні кошти, в тому числі за кошти Олександра Вілкула. Ми працюємо за заявками командирів військових частин. Ми шукаємо необхідне, вибудовуємо логістику доставки, у нас є склади, ми ведемо жорсткий облік кожного найменування. Працюємо цілодобово, молодь робить все можливе для підтримки міста та військових», – сказав Ярослав.

«У цей дуже тяжкий час студенти щиро вдячні міській владі за продовження фінансування муніципальних стипендій. Жодна із призначених стипендій не згорнута, що є суттєвою соціальною підтримкою для  юнаків та дівчат!», – підкреслив голова міського молодіжного виконкому Ілля Лисоконь.

Дивитися всі новини