ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Юрій Вілкул: до Дня Чорнобильської трагедії 1362 криворіжця отримають матеріальну допомогу від міста

26 квітня 2022
37

26 квітня у день 36-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Кривому Розі пройшли загальноміські урочистості. В. о. міського голови Юрій Вілкул, представники громадських організацій, родини чорнобильців поклали квіти до пам’ятника на честь героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що у Меморіальному комплексі.

Навіть в умовах воєнного стану у Кривому Розі не скорочено жодної муніципальної виплати. У рамках найбільшої в Україні міської програми соцзахисту криворіжців з міського бюджету з початку року вже виділено 87,4 млн грн на соціальну підтримку мешканців. З особливою турботою місто турбується про чорнобильців.

Юрій Вілкул зазначив: «36 років минуло з трагічної дати, коли вибухнув Чорнобиль. Криворіжці поїхали на відновлення Чорнобильської АЕС, разом з іншими ліквідаторами  наші земляки захистили не лише Україну, а й увесь світ від  катастрофи!  Ми пам’ятаємо про їх подвиг!  Наше   місто підтримує всіх без винятку своїх героїв. Діє муніципальна програма підтримки криворіжців пільгових категорій, в тому числі, чорнобильців. На передодні роковин Чорнобильської трагедії 1362 криворіжця отримали  матеріальну допомогу від міста. Хочу відзначити, що тільки у  Кривому Розі ліквідаторам також виплачується відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом. Ми й надалі, не зважаючи на складну ситуацію в країні, будемо турбуватися про своїх земляків».

Наталія Воробей, голова Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів  Криворізького об’єднання  ліквідаторів  та їх родин «Чорнобиль-86»  сказала «Кожний ліквідатор зробив неможливе – захистив нас своїми руками від «мирного» атому, віддав  своє здоров’я та життя. У нас в організації  більше 70 чоловік. Це – вдови, діти, ліквідатори  аварії на ЧАЕС.  Ми всі допомагаємо один одному і також щиро вдячні за підтримку. Особливо це важливо  для нас зараз, коли йде війна».

У рамках реалізації міської Програми соцзахисту до Дня чорнобильської трагедії прийнято рішення про виплату допомоги 450 ліквідаторам з інвалідністю, 91 постраждалому унаслідок катастрофи на ЧАЕС, 609 вдовам померлих ліквідаторів та 312 дітям, які мають чорнобильський статус.

 

Дивитися всі новини