ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА.

Новини

Юрій Вілкул привітав директорку Криворізького театру ляльок Світлану Михайлову з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч мистецтв України»

24 січня 2022
55

В. о. міського голови, секретар Криворізької міської ради Юрій Вілкул привітав Світлану Михайлову, директорку Криворізького театру ляльок, з присвоєнням почесногозвання «Заслужений діяч мистецтв України».

Юрій Вілкул зазначив: «Це цілком заслужена нагорода та високе визнання великої роботи, яку проводите Ви, шановна Світлано Миколаївно, та весь колектив Криворізького міського театру ляльок. Для нас важливо, що це підтвердження правильності нашої принципової позиції — на відміну від інших регіонів, Кривий Ріг продовжує фінансувати заклади культури. Це стосується і підтримки театрів, палаців культури, творчих колективів, фестивального руху тощо. Завдяки цьому криворізькі митці створюють яскраві культурні події, концерти, театральні вистави, що розвиває наш рідний Кривий Ріг та дарує криворіжцям особливі емоції та настрій. І це визнається на рівні держави».

Світлана Михайлова очолює Криворізький міський театр ляльок від 2009 року. Під її керівництвом театр став одним із кращих в Україні. Також Криворізький міський театр ляльок під керівництвом Світлани Михайлової неодноразово відзначали дипломами та почесними грамотами виконкомів Криворізької міської ради, Саксаганської, Центрально-Міської, Металургійної, Довгинцівської районних у місті рад.

Неодноразово Криворізький міський театр ляльок виборював статус «Лідер галузі», зокрема в 2011, 2012, 2013, 2016, 2019, 2020, 2021 роках. Відповідно до Європейського стандарту рейтингування суб’єктів господарювання України, театр під керівництвом Михайлової увійшов до «Ліги кращих» підприємств 2011, 2012, 2013, 2016, 2019, 2021 років з набуттям статусу «Підприємство року».

Під керівництвом Світлани Михайлової започатковано проєкт «Розвиток творчої особистості молодших школярів засобами театрального мистецтва» та  проєкт «Мистецтво лікує»  по роботі з категорією дітей з фізичними вадами. На базі театру відкрито театральну студію «КРИЛА» для дітей та підлітків міста.

Світлану Михайлову багато разів відзначали міськими, регіональними та галузевими нагородами.

Наразі в Кривому Розі коштом міського бюджету продовжують фінансувати палаци культури, в яких займаються понад 13 тисяч дітей та 130 творчих колективів. На підтримку трьох професійних театрів цьогоріч спрямовано близько 40 млн грн, з урахуванням грошей для заробітної плати та сплати за послуги теплопостачання. Незважаючи на складні економічні умови, підвищення держмонополіями ціни на газ, місто надає кошти для оплати за енергоносії та комунальні послуги для закладів культур — на це заплановано 24,6 млн грн. За підтримки міської влади у цариі культури Кривого Рогу проводиться понад 30 творчих конкурсів у різних жанрах та напрямках.

Дивитися всі новини