ПРОЄКТ ЮРІЯ ВІЛКУЛА

Новини

Запрошуємо поєднати долі у Центрі «Віза» («Центр Дії»)

26 вересня 2022
32

Сім’я – це найбільше щастя, яке людина може створити сама.

Народження нової сім’ї є символом відродження країни, немає міцнішого на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім’я.

Якщо Ви вирішили об’єднати лінії життя і маєте намір написати свою історію про «Жили вони довго і щасливо!» – то Вам до нас !

Центр адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради запрошує поєднати долі та максимально зручно узаконити свої стосунки.

Необхідно лише особисто подати заяву на реєстрацію шлюбу, пред’явити паспорт громадянина України, сплатити державне мито у розмірі 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян (0,85 грн.) та пред’явити документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу ( за наявності).

Державна реєстрація шлюбу проводиться після закінчення одного місяця з дня подання заяви або в скорочені терміни (за наявності поважної причини), у присутності нареченої та нареченого.

Отримавши свідоцтво про шлюб, відразу можна оформити паспорт громадянина України,  паспорт громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку зі зміною прізвища завдяки комплексній послузі “Зміна прізвища”.

Великий спектр адміністративних послуг у Центрі «Віза» Ви отримаєте у взаємодії з привітною та компетентною командою, в комфортних умовах одного приміщення.

Запрошуємо скористатися можливістю і отримати якісні адміністративні послуги у сфері ДРАЦС у Головному офісі Центру «Віза» (пл.Молодіжна,1).

 

Ми працюємо для Вас!

 

 Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
[email protected]

https://viza.kr.gov.ua

Дивитися всі новини